Oferta

Zachęcamy do zwiedzania Świnoujścia, jednego z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, poło- żonego na 44 wyspach. Życie miasta koncentruje się na trzech największych z nich Uznam, Wolin, Karsibór.

Każda z nich pełni inną rolę i ma swój niepowtarzalny charakter. Wyspiarskie położenie miasta podziwiać można z najwyższej na naszym wybrzeżu i w Europie latarni morskiej.
Miasto posiada połączenia promowe ze Szwecją, Danią i przygranicznymi miejscowościami niemie- ckimi Ahlbeck i Heringsdorf /Biała Flota/. Z tych względów Świnoujście jest idealną bazą na robienie krótkich wycieczek po Skandynawii i Niemczech urozmaicających pobyt w mieście. Praktycznie bez przeszkód można uprawiać turystykę rowerową, korzystając z wielokilometrowych ścieżek rowerowych.

Dla amatorów latania polecamy 2 lotniska Goleniów (ok. 67 km) i Heringsdorf (12 km na terenie Niemiec).

Największą atrakcją Świnoujścia jest najszersza w Polsce plaża, będąca miejscem kąpieli słonecznych w sezonie letnim, a przez cały rok miejscem spacerów. W sezonie letnim odbywa się tu wiele imprez kulturalno-rozrywkowych między innymi: WIATRAKFAMA , itd..
Indywidualni goście krajowi i zagraniczni
Pokój 5-osobowy
(osoba/doba)
Pokój 4-osobowy
(osoba/doba)
Pokój 3-osobowy
(osoba/doba)
Pokój 2-osobowy
(osoba/doba)
Pokój 2-osobowy
z łazienką i TV
(osoba/doba)
Nauczycie (także emerytowani), uczniowie i studenci z ważną legitymacją 42 zł 46 zł 54 zł 56 zł 180 zł
Pozostali goście krajowi i zagraniczni nie związani z oświatą 44 zł 50 zł 56 zł 58 zł 180 zł
Informacje
Cennik do pobrania  Regulamin SSM w Świnoujściu  Regulamin COVID-19

Galeria

Atrakcje turystyczne